Hakkımızda

2007 yılında kurulan hastanemiz 16.000 m2 kapalı alanda 125'i yoğun bakım olmak üzere 252 hasta yatağı ile hizmet vermektedir. Hastanemiz son teknoloji ile donatılmıştır ve “hasta odaklı hizmet” anlayışını benimsemektedir.

Özel Batman Dünya Hastanesinde; 45 hekim ve yaklaşık 600 personel ile; Acil, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahi, Cildiye, Diyetetik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenterohepatolji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Güzellik Merkezi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Radyoloji,  Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Üroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları  birimleri ile güler yüzlü sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Girişimsel radyoloji (DSA Anjiyografi), Bilgisayarlı Tomografi (128 kesitli), MR (1,5 T), Mamografi, 4D US, Nükleer Tıp, Girişimsel Kardiyoloji/Kateter Laboratuvarı, ESWL, ESWT, KMD, EEG, EMG, Uyku Laboratuvarı, Bronkoskopi (fleksibl, rijit), Endoskopi, Kolonoskopi, ERCP, Biyokimya, Hormon, Hematoloji, İmmünoloji, Seroloji, Moleküler Viroloji, Mikrobiyoloji ve Patoloji Laboratuvarları ile ileri tanısal ve girişimsel hizmetler verilmektedir.

Sağlık sunumunda klinik kalite ve hizmet kalitesini yükseltmek temel önceliğimizdir. Bu amaçla hastanemiz çalışanları için sürekli hizmet içi eğitimler düzenlenmektedir.

İletişim

Çamlıtepe Mahallesi, T.P.A.O Bulvarı No:184 Merkez/Batman
iletisim@obdh.com.tr
444 99 72 / Faks: 0488 221 18 88
Instagram Paylaşımları
Sosyal Medya Hesaplarımız
whatsapp